Ocena kompetencji kierowniczych metodą Assessment Center

shutterstock_176416658Testy kompetencyjne typu papier i ołówek jako narzędzia do badania kompetencji kierowniczych to fikcja. Trzeba mieć odwagę by obsadzić stanowisko dyrektorskie na podstawie testu. Assessmet Center w procesie naboru to nie wyraz mody to narzędzie pozwalające zminimalizować pomyłki rekrutacyjne. Ocenimy czy przyszły dyrektor/ naczelnik potrafi zarządzać czy tylko dobrze się prezentuje, to bardzo istotne gdy trzeba mu powierzyć wielomilionowy budżet.


Szkolenie Ocena pracowników i prowadzenie rozmów oceniających

Szkolenie Ocena pracowników i prowadzenie rozmów oceniającychNarzędzie zarządzania, czy kolejny przykry obowiązek szefa? Jak rozumieć kryteria oceny? Jak przekazywać informacje zwrotne?  Jak radzić sobie z oporem? Jak zaaranżować miejsce w którym odbywa się rozmowa oceniająca? Jak motywować pracownika? Jak korygować zachowania pracownika? Jak rozwijać prawdziwy potencjał pracownika? Jak rozwiązywać konflikty i dlaczego należy unikać nazw ocen? Dlaczego wystawianie najwyższych ocen to największy błąd, który można popełnić? Jak zadbać o rozwój pracowników, gdy budżet na szkolenia jest ograniczony?


Szkolenie Zarządzanie i przywództwo

shutterstock_164225405Standardy zarządzania zasobami ludzkimi w praktyce: nowoczesna organizacja zarządzania zasobami ludzkimi, planowanie pracy zespołu i pozyskiwanie zaangażowania, budowanie zespołu i wprowadzanie pracowników do pracy, pozafianansowe narzędzia motywowania, delegowania zadań, rozwój i szkolenia oraz rozwiązywanie stosunku pracy (rozmowy derekrutacyjne i exit interview). Praktyczne umiejętności, sprawdzone metody, dobre praktyki administracji.


Szkolenie Profesjonalny kontroler

shutterstock_174322058Masz prawo zachować milczenie, bo wszystko co powiesz może być użyte przeciwko Tobie – mawiają w amerykańskich filmach policyjnych. Prowadzenie kontroli to jednak nie film, ale metody detektywów bardzo się przydają. Jak rozpoznać kłamstwo? Jak wykorzystać mechanizmy psychologii perswazji by skutecznie prowadzić kontrole? Jak zadbać o autorytet urzędnika państwowego w trakcie kontroli? Jak radzić sobie z propozycjami korupcyjnymi? To tylko niektóre pytania, na które uzyskasz odpowiedź na szkoleniu. Poznaj sprawdzone metody audytorów i kontrolerów jakie wykorzystują już KNF, UOKiK, GIJHARS, Urzędy Wojewódzkie.


Szkolenie Profesjonalna obsługa Klienta w Urzędzie

shutterstock_108889619W percepcji Klientów administracji urzędnicy to istoty, nic nierobiące, pijące kawę w prl-owskich szklankach. Gdy dodamy do tego obciążenie pracą urzędników i przemęczenie klientów to o konflikt nie trudno. Klient w centrum uwagi to modny slogan czy rzeczywistość? Czym są nowoczesne standardy obsługi Klienta? Czym jest profesjonalizm? Jak zadbać o satysfakcję Klienta, jak dbać o rzetelny wizerunek Urzędu, jak dbać o własną satysfakcję z pracy? Jak budować pozytywny wizerunek instytucji i urzędnika administracji publicznej? Jak współpracować z mediami? Jak wykazać się asertywnością w sytuacjach trudnych?