Asertywność i rozwój osobisty

Rozwój osobisty
Godzisz się, a nie chcesz? Inni traktują Cię nie tak jak należy? Czerwienisz się na myśl o swoich zaletach, reagujesz złością albo chowasz głowę w piasek? Rozwiń asertywność. Powiedz Nie temu jak traktują Cię inni – naucz ich, jak mają Cię traktować! Stawiaj granice i zacznij zarządzać swoim czasem. Pozbądź się wewnętrznego krytyka i przekonania, że nie może się udać. Zaprzyjaźnij się z jedną z najfajniejszych osób, które znasz – samym sobą.


Perswazja i komunikacja

shutterstock_177468677Jak przekonywać innych do swoich racji, jak przekonywać innych do zmian? Jak bronić się przed manipulacją i zapobiegać temu uczuciu, gdy dowiadujesz się, że znów ktoś Cię w coś wrobił? Jak nawiązywać, budować i pielęgnować dobre relacje z ludźmi, jak zachęcać innych do współpracy. Poznaj socjotechniki, naucz się jak się bronić, przekonuj innych etycznie i dowiedz się dlaczego szkolenie to nazywają „kontynuacją asertywności”.


Perswazyjne negocjacje

shutterstock_175914398Dlaczego pies nie gra w pokera? Bo merda ogonem. A Ty co zdradzasz, siadając za stołem? Jak czuć się pewnie, gdy nie czujesz się pewnie? Jak prowadzić negocjacje z silniejszymi partnerami? Jak bronić ceny i jak bronić się przed manipulacją? Jak zwiększać wartość kontraktów? Bez względu na to czy kupujesz, czy sprzedajesz dowiedz się jak prowadzić negocjacje (nie tylko) cenowe. Poznaj najważniejsze pytanie negocjacji.


Perswazyjny telemarketing

Masz 12 sekund na pozyskanie Klienta. Nie opowiadaj o spotkaniach, nie pytaj czy nie przeszkadzasz, zapomnij bajki o uśmiechu przez telefon. Odpowiedz Klientowi na najważniejsze pytanie albo zgiń, przepadnij, siło nieczysta. Nie wiesz jak? Spokojnie. My wiemy. Nauczymy Cię jak pozyskać uwagę i zaufanie Klienta przez telefon, jak poradzić sobie z obiekcjami „nie jestem zainteresowany, to nie jest mi potrzebne, korzystam z produktów/usług konkurencji, nie mam czasu” oraz zamykać sprzedaż.


Zarządzanie i przywództwo

shutterstock_164225405Jeżeli Twój pracownik nie potrafi pracować to Twoja wina – nie nauczyłeś go.  Jeżeli do pracy się nie nadaje to Twoja wina, bo źle go zrekrutowałeś. Codzienność szefa nie jest banalna. „Śpieszmy się kochać Dyrektorów tak szybko odchodzą” mawiają Ci przestraszeni, Liderzy delegują i zapominają, mając odwagę uczyć pracowników samodzielności. Jak motywować, jak delegować zadania i nie brać na siebie zbyt wiele, jak rozliczać zadania, jak przewodzić zespołowi? Jak być skutecznym szefem?


Autoprezentacja i wystąpienia publiczne

shutterstock_167561012Podobno łatwo poznać, że Krzysztof Ibisz jedzie na rowerze. Podobno ma światełka roweru skierowane na siebie:). Lans to robienie rzeczy, na które Cię nie stać aby zaimponować ludziom, którzy Cię nie lubią. Nie, wcale tak być nie musi. Prezentuj się świadomie, opowiadaj historię, występuj bez tremy, porywaj słuchaczy, a ludzie sami Cię będą polecać! Pozbądź się tremy, obal mity na temat mowy ciała, świadomie zarządzaj swoim wizerunkiem, zostań mówcą i porywaj tłumy. Dowiedz się jak zarządzać własnym wizerunkiem na rozmowach kwalifikacyjnych.


Trening mentalny dla sportowców

SportAndre Agassi mawiał, że mając do wyboru doskonałe przygotowanie fizyczne i psychiczne on wybiera to drugie. Bądźmy ze sobą szczerzy w profesjonalnym sporcie poziom fizyczny jest dzisiaj skrajnie wyrównany – wygrywają Ci, którzy wygrywają w głowie. Nauczymy Cię radzenia sobie z lękiem przed porażką, nauczymy Cię radzić sobie ze stresem, poznasz mechanizmy rządzące Twoją motywacją oraz dowiesz się jak łatwo wejść w stan flow.  Przestań być mistrzem treningu – wygrywaj na zawodach, bo o to przecież chodzi.