Szkolenie Perswazyjny telemarketing

Szkolenie Perswazyjny telemarketing
Nie jestem zainteresowany, korzystam z produktów konkurencji, nie mam czasu na żadne spotkania – znasz to? Nie tylko Ty. To objawy powszechnej choroby. Nie pozwól by opanowała Twój zespół. Lepiej zapobiegać niż leczyć. Dowiedz się jak zwiększyć ilość  Klientów i jak zwiększyć sprzedaż przez telefon. Nie pozwól by Twoi handlowcy spalali rekordy i odpuszczali za szybko, bo bazy klientów także niemało kosztują. Dowiedz się co zrobić by Klient sam sobie sprzedał Twój produkt i jak zwiększyć sprzedaż po przyjęciu zamówienia. Dowiedz się jak przejmować Klientów od konkurencji, a ta się wścieknie. Pomożemy Ci w tym, krok po kroku dopasowując szkolenie ściśle do Twoje branży.


Szkolenie Aktywna sprzedaż

Szkolenie aktywna sprzedażAktywna sprzedaż zaczyna się, gdy Klient mówi „Nie”. Wszystko wcześniej to obsługa Klienta. Czy wiesz jak sprzedają Twoi handlowcy? Nikt nie lubi gdy mu się sprzedaje, każdy uwielbia kupować. Przestań sprzedawać i wciskać swój towar, zarządzaj kupnem, dowiedz się gdzie Klient ma przycisk „kupuję” i wciśnij go subtelnie, bez manipulacji i nachalności. Wyzwól w Kliencie nieposkromioną radość kupowania, a ten jeszcze Ci podziękuje.


Szkolenie Profesjonalna obsługa Klienta

Szkolenie Profesjonalna obsługa KlientaZadowolenie Klienta to coś więcej niż modny slogan. Zadbaj o zadowolenie Klienta, firmy i samego siebie. Naucz się radzić sobie z klientem wulgarnym, niekomunikatywnym, niecierpliwym. Naucz się asertywności w relacjach z Klientami, poznaj nowoczesne standardy obsługi Klienta, zadbaj o komfort i profesjonalizm własnego działu obsługi Klienta.  Zadbaj o lojalność Klientów i zadbaj o powody do poleceń.


Szkolenie Perswazyjne negocjacje

Szkolenie Perswazyjne negocjacjeJak zyskać najwięcej? Jak zwiększać wartość kontraktów? Jak bronić się przed manipulacją i negocjować ze „starym wyjadaczem?” Co robić by czuć się pewnie, gdy nie czujesz się pewnie. Jak i gdzie posadzić rozmówcę i dlaczego 84% negocjatorów popełnia ten szkolny błąd? Jak reagować, gdy słyszysz wygórowane żądania i jak za pomocą jednego pytania wygrać negocjacje? Poznaj najskuteczniejsze techniki zakupowców i handlowców. Dowiedz się jak budować trwałe relacje z Klientami?


Szkolenie Perswazja i komunikacja

Szkolenie Perswazja i komunikacjaKatastrofy lotnicze częściej od awarii sprzętu powodowane są problemami z komunikacją. Nie pozwól by Twoja organizacja działała nieskutecznie, bo ludzie nie chcą lub nie potrafią ze sobą rozmawiać. Usprawnij komunikację i etycznie wywieraj wpływ, przekonując innych do swoich racji. Naucz się radzić z manipulacją i zadbaj o skuteczność swojego przekazu. Obal mity na temat mowy ciała i zadbaj o skuteczność komunikacji niewerbalnej.


Szkolenie Asertywność i rozwój osobisty

Szkolenie Asertywność i rozwój osobistyJakby co to się wyprę albo zgolę wąsa. I znów zachowuję się k… nieasertywnie, czy jestem wariatem? Mawiał Adaś Miauczyński w „Dniu Świra” Marka Koterskiego zbiegając z miejsca zbrodni. Tobie także, zdarza się odpuszczać, godząc się na coś na co nie masz ochoty? Spokojnie. Mamy sprawdzone recepty na asertywność: odmawianie, radzenie sobie z krytyką, przyjmowanie komplementów, egzekwowanie zobowiązań i rozwój osobisty do tego. Nasze flagowe szkolenie dla firm. Pozwól swoim pracownikom uzyskać prawdziwą równowagę w życiu prywatnym i zawodowym.


Szkolenie Wystąpienia publiczne

Szkolenie Wystąpienia publiczneMark Wiskup w książce „S.O.S. Prezentacja” przypomina, że żadne dziecko nie prosi rodzica przed zaśnięciem „Tato, Mamo, streść mi ustawę o samorządzie”, każde dziecko prosi o historię. Słabi mówcy o tym zapominają, starając się tłumaczyć łopatologię łopaty. Słabi mówcy z prędkością światła pokazują zapisane slajdy, tabelki i nic nie mówiące zestawienia, czytają zamiast mówić. Stop! Wcale tak być nie musi. Prezentacje nie muszą być karą dla mówcy i słuchaczy. Naucz się prowadzić inspirujące prezentacje, szkolenia, konsultacje społeczne. Naucz się radzić sobie z tremą i przemawiać inspirująco. Dowiedz się jak pracować z Power Pointem a kiedy warto z niego zrezygnować? Dowiedz się jak robić inspirujące prezentacje i dlaczego „Dziękuje za uwagę” na ostatnim slajdzie to nie zawsze najlepszy pomysł?


Szkolenie Ocena pracowników i prowadzenie rozmów oceniających

Szkolenie Ocena pracowników i prowadzenie rozmów oceniającychOceny pracowników, narzędzie zarządzania czy wymysł działu HR? Jak rozumieć kryteria oceny? Jak informować o ocenie? Jak zaaranżować salę na czas oceny i jak ustawić krzesła? Jak motywować pracowników, jak korygować ich zachowania, jak dbać o ich rozwój? Jak prowadzić rozmowę oceniającą i unikać błędów oceny?


Szkolenie Zarządzanie i przywództwo

Szkolenie Zarządzanie i przywództwoZarządzanie od przywództwa różni podobno kierunek. Managerowie mówią „naprzód”, przywódcy „za mną”. Kiedy więc mówić „na przód” a kiedy „za mną”? Jak budować i rekrutować zespół (i jak sprawdzać umiejętności a nie autoprezentację na rekrutacjach), jak komunikować się z pracownikami, jak być sprawiedliwym szefem, dalekim od tyrana i dobrego wujka, jak delegować zadania ucząc zespół samodzielności, jak pozyskiwać zaangażowanie? Jak motywować? Jak wdrożyć coachingowy styl zarządzania? Jak etycznie wywierać wpływ na pracowników? Poznaj metody psychologów sportu i wykorzystaj je do zarządzania zespołem.


Szkolenie Budowanie zespołu i efektywna praca w zespole

Szkolenie budowanie zespołu i efektywna praca w zespolePsychologowie sportu mawiają, że mistrzowski zespół zwycięża zespół mistrzów. Wykorzystaj umiejętności i charakter każdego członka zespołu, zjednocz ich wokół wspólnego celu, pozwól im czuć się odpowiedzialnymi za wszystkich  a zadanie będzie ich wspólnym wyzwaniem. Udrożnij komunikację w zespole, bo szkoda by niepotrzebnie dublowali swoją pracę. Poznaj psychologię konfliktów w zespole i dowiedz się, dlaczego nie każdy warto zwalczać.