Książka o asertywności

Bartłomiej Stolarczyk
Naucz ich, jak mają Cię traktować! Praktyczny podręcznik asertywności. Wydanie 2 rozszerzone.

Jeżeli wybierasz się na imprezę rodzinną i chociaż przez moment spodziewasz się, że komuś znowu przypomni się, że pamięta Cię jak byłeś „taki” co automatycznie skłoni go dawania Ci rad, nie wpadaj w panikę. Otwórz rozdział „Niezbędnik na imprezach rodzinnych” i radź sobie wzorowo. Jeżeli co miesiąc widząc wyciąg z konta jak Adaś Miauczyński z Dnia Świra masz ochotę przekląć „osiem lat podstawówki, cztery liceum, pięć bite studiów a teraz mi płacą, jakby ktoś dał mi w mordę”, nie wpadaj w panikę – otwórz rozdział „Jak asertywnie poprosić szefa o podwyżkę?” Jeżeli znajomi traktują Cię jak kasę zapomogowo-pożyczkową z atrakcyjnym oprocentowaniem to wiedz, że coś się dzieje! Potrzebujesz asertywności. Ten poradnik pomoże Ci ją zgłębić. Zamów książkę lub e-book.


Książka o telemarketingu

Bartłomiej Stolarczyk
Perswazyjny telemarketing. 50 narzędzi sprzedaży i obsługi Klienta przez telefon do zastosowania od zaraz.

Nie widzisz rozmówcy, masz tylko swój głos i tylko 12 sekund na zbudowanie zainteresowania, albo je pozyskasz albo spalisz rekord utwierdzając rozmówcę w przekonaniu, że telemarketing to „zło”. Telemarketing to najbardziej wyrafinowana i najtrudniejsza forma sprzedaży, która jest najczęściej robiona źle. Jak pozyskać uwagę Klienta przy pierwszym kontakcie? Jak poradzić sobie z obiekcjami i wymówkami? Jak etycznie przejmować Klientów od konkurencji? Jak zamykać sprzedaż?. Tego dowiesz się z tej książki. Dodatkowo podpowiem Ci jak radzić sobie z trudnym Klientem w obsłudze Klienta i jak nie dopuścić do telefonowstrętu. Zamów książkę lub e-book.


Książka o zarządzaniu w administracji

Bartłomiej Stolarczyk
Praktyczne aspekty zarządzania zasobami ludzkimi w służbie cywilnej. Poradnik.

Szefowie w administracji żartują, że ich budżety są jak smartfony, co roku, mniejsze, cieńsze i non stop się wieszają. Jeżeli jesteś dyrektorem/kierownikiem/naczelnikiem w administracji z tego poradnika dowiesz się jak konstruować pytania rekrutacyjne i prowadzić rekrutacje by nie popełniać błędów (bo wiesz ile mogą Cię kosztować)? Jak motywować pracowników? Jak uczyć pracowników odpowiedzialności? Jak prowadzić rozmowy oceniające aby nie były fikcją? Jak profesjonalnie obsługiwać Klienta i promować rzetelny wizerunek Urzędu? Jak asertywnie radzić sobie z propozycjami korupcyjnymi i manipulacją? Poznaj dobre praktyki i rozwiązania gotowe do zastosowania. Ściągnij poradnik gratis.