Nazywam się Michał Ganowicz i jestem lekarzem stomatologiem (dr n. med.), wykładowcą i trenerem, absolwentem Akademii Medycznej w Warszawie oraz Studium Trenerów Praeceptor.
Od początku mojej kariery zawodowej pracę dzielę między dwie pasje: uczenie i leczenie. Przez pierwsze osiem lat prowadziłem wykłady i ćwiczenia dla studentów stomatologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Później zdobywałem doświadczenie jako Specjalista ds. Szkoleń Profesjonalnych w firmie 3M Poland.

Do uczenia innych potrzebuję doświadczenia i wiedzy, a te od początku zdobywam m.in. lecząc pacjentów. Jestem specjalistą stomatologii zachowawczej i endodoncji, pracuję w Niewada Clinic w Warszawie. Ta część życia zawodowego jest dla mnie inspiracją do ciągłego podnoszenia poprzeczki, nie tylko w leczeniu, ale też współpracy z moimi pacjentami oraz kolegami z pracy.

Obecnie prowadzę zawodowe wykłady i warsztaty dla lekarzy dentystów, studentów stomatologii oraz higienistek stomatologicznych. Zajmuję się też szkoleniami dotyczącymi komunikacji w zespole, perswazji i negocjacji.

Uczenie i leczenie to moje pasje, tak samo jak klasyczna motoryzacja. Za każdą z tych pasji stoją setki historii, które świetnie uczą, a dobre historie są doskonałym nośnikiem wiedzy. W swoich szkoleniach zwracam uwagę na szczegóły, bo zdaję sobie sprawę, jak są istotne w tematach, którymi się zajmuję.